Tel.: +48 74 831 37 10, 508 934 301, e-mail: sekretariat@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

• Ul. H. Sienkiewicza 11

• 58-200 Dzierżoniów

godlo

Komunikat Dyrektora Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Dzierżoniowie z dnia 24.03.2020 r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19

rekomenduję Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom kontakt poprzez e-mailowe adresy służbowe, celem przekazywania wszelkich informacji dotyczących zdalnego nauczania z poszczególnych przedmiotów.

Wykaz adresów e-mailowych:

dyrektor@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

trabka@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

n.fortepian@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl - mgr N. Figiel-Foltan

fortepian@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl - mgr P. Łukaszczyk

a.gitara@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl  - mgr A. Kuceła

k.gitara@szkolamuzyczna. dzierzoniow.pl  - mgr K. Michalik

skrzypce@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

klarnet@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

flet@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

akordeon@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

wiolonczela@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

teoria@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

rytmika@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl

W związku z wykorzystaniem do zdalnego nauczania komunikatorów internetowych tj. messenger, whatsapp, skype, zwracam się do wszystkich Rodziców z prośbą o przesłanie na adres sekretariat@szkolamuzyczna.dzierzoniow.pl zgody o treści:

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie komunikatorów internetowych tj. messenger, whatsapp, skype, w celu komunikowania się nauczyciela z moim dzieckiem ........................... (imię i nazwisko) podczas lekcji on-line.

............................................
                                                                                                                  podpis Rodzica "